Hvem er hva

Besøksadresse: Slalåmveien 40
Fakturaadresse: Postboks 54, 1329 Lommedalen

Organisasjonskart


Navn

Rolle

Epost

Mobil

Hovedstyret




Snorre Eide

leder hovedstyret

snorre@lil.no

95773263

Ole Reistad
nestleder hovedstyret

ole.reistad@ife.no

93266908

Eirik Lundblad Næsheim

styremedlem hovedstyret

eiriklundblad@gmail.com



Jens Erik Gade

styremedlem hovedstyret

jens.erik.gade@outlook.com

47469660
Eli Aleksandersen

styremedlem hovedstyret

eli_aleksandersen@gmail

98049166

Odd Arne Marsteinstredet

styremedlem hovedstyretomarsteinstredet@gmail.com41610531
Tonje Stabel Lund

varamedlem hovedstyret tonje@famlund.one 40805094
Magne Svenning varamedlem hovedstyret msvenning@gmail.com 92808654


Gruppestyrene




Espen Strand

gruppeleder fotball yngres

es@attivo.no

46628218

Ingar Bekke

gruppeleder senior fotball

ibekk2(at)online.no

90146481

Lars Myhrum

gruppelder langrenn

lars.myhrum@systek.no

90878374

Eivind Gjeraker

gruppeleder skiheisen

Eivind.Gjeraker(at)skiforbundet.no

90733187

Truls Mortensen

gruppeleder alpint

truls.mortensen(at)romeiendom.no

92299043

Britt Torunn Hove

gruppeleder håndball

britt.torunn.hove(at)bdo.no

95281351

Bror Just Andersen

gruppelder basket

BROAND@vestreviken.no

41610127

Lars Vegard Pedersen

gruppeleder hopp

larsvp(at)broadpark.no

90093303

Liv Normann damegruppa liv.normann@gmail.com 92444117

Komiteer




Banekomite

Marianne Fjelberg

lil(at)lil.no

47327200

Hallkomite

Liv Normann

liv.normann@gmail.com
92444117


Valgkomite Mona Martinsen mona.martinsen@asd.dep.no

Valgkomite
Rolf Ole Jensen Rolf.ole.jensen@gmail.com

Valgkomite

Drude Eik Markussen drude.markussen.eik@pfizer.com

Kontrollkomite
Dave Green davebrendangreen@gmail.com

Kontrollkomite

Trond Bjerge tro@kw-c.no
Levert av IdrettenOnline