Administrasjon


Reidunn Rake

Idrettskonsulent

- Kosthold & ernæring

- Medlems-og treningsavgifter

- Fond og legat

reidunn@lil.no - 97717965

Thomas Larsen

Innholdsprodusent

- SoMe ansvarlig

- Produksjon av innhold - tekst, foto og video

- Webdesigner

- IKT ansvarlig

thomas@lil.no - 98675013

Kåre Brandvik

Vaktmester

- Vedlikeholde anlegg

- Banemester

kbrandvik@lil.no - 97682676

Lommedalen Skisenter


Aktivtetsledere


Mats L. Sjuve

Aktivitetsleder

- Videreutvikle og utarbeide idrettslagets aktivitetstilbud

- Engasjere ungdom i idrettslaget

- Utvikle nye ungdomstilbud

mats.sjuve@lil.no - 93622053

Anders Borthen

Aktivitetsleder

- Ansvarlig for allidrett

- Videreutvikle og utarbeide idrettslagets aktivitetstilbud

- Utvikle nye ungdomstilbud

anders@lil.no - 92011788

Fotballavdelingen


Erik Benjaminsen

Sportslig leder fotball

- Fotballakademi

- Fotball camper- og skoler

- Regnskapsassistent

erik@lil.no - 41320214

Waqas Afgan

Jentefotballansvarlig

- Hovedtrener J17-19

- Hovedtrener G06

- Fotballakademi

waqas@lil.no - 99354907

Massimo Miotto

Trener

- Hovedtrener G19

- Hovedtrener G08

- Fotballakademi

massimo@lil.no - 90924926

Stian Lind Halvorsen

Trener

- Hovedtrener J08 og J07

- Fotballakademi

Stianhalv@hotmail.com - 414 33 139

Håndballavdelingen


Linda Lynaas Wulff

Idrettskonsulent

- Kommer..

- Kommer..

- Kommer..

? - ?

Powered by: Bloc