Odd Arne Juliussen

Driftsleder Lommedalen skisenter

post@lommedalenskisenter.no

Mob 41610531

Thomas Larsen

Innhold og markedsføring

- SoMe ansvarlig

- IKT ansvarlig

- Innholdsprodusent

- Webdesigner

thomas@lil.no - 98675013

Reidunn Rake

Idrettskonsulent

- Kosthold & ernæring

- Medlems-og treningsavgifter

- Fond og legat

reidunn@lil.no - 97717965

Mats L. Sjuve

Aktivitetsleder

- Videreutvikle og utarbeide idrettslagets aktivitetstilbud

- Engasjere ungdom i idrettslaget

- Utvikle nye ungdomstilbud

mats.sjuve@lil.no - 93622053

Erik Benjaminsen

Sportslig leder fotball

- Fotballakademi

- Fotball camper- og skoler

- Regnskapsassistent

erik@lil.no - 41320214

Mattias Book

Ungdomsfotball ansvarlig

- Fotballakademi

- Fotball camper- og skoler

mattias@lil.no - 93048904

Waqas Afgan

Jentefotball ansvarlig

- Hovedtrener G06

- Hovedtrener J15,J17-19

- Fotballakademi

waqas@lil.no - 99354907

Massimo Miotto

Trener

- Hovedtrener G19

- Assistenttrener G05

- Fotballakademi

massimo@lil.no - 90924926

Powered by: Bloc