Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lommedalen håndball j 06
Klubbhuset  
Tor 19 Sep
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars-Erik Eriksen
Varmestua   Lommedalen langrenn, møte for trener gruppen
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lommedalen håndball j 06
Klubbhuset  
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Rune Norland Johnsen
Varmestua   Foreldremøte, U14/U16: Hintertux
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Christian Eng
Klubbhuset   Spillermøte J - 06
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 20:00
1 time - Runa Flugstad
Klubbhuset   LIL FYA - Kvalitetsklubb
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Lena Turzer
Klubbhuset   Samling for basket U13
Tor 26 Sep
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 7 Okt
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Tir 8 Okt
kl 20:00 - 21:00
1 time - Espen Strand
Klubbhuset  
Tor 10 Okt
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Man 14 Okt
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Ons 16 Okt
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Halvor Bjørnsrud
Klubbhuset   Sesongavslutning LIL fotball J-2011
Ons 16 Okt
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Magne Kjennbakken
Varmestua   Avslutning fotball Lommedalen J-2011
Ons 16 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset   NFF Klubbdommerkurs
Tor 17 Okt
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Man 21 Okt
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Tor Christian Høgetveit
Klubbhuset   Avslutning for fotball G11L1
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Halvor Bjørnsrud
Klubbhuset   Sesongavslutning for G/J-2013L. Trenger lokalet…
Tor 24 Okt
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Man 28 Okt
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 21:00
Hanne Kofstadmoen - 4 timer
Klubbhuset  
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 20:00
Drude Markussen - 3 timer
Varmestua  
Tor 31 Okt
kl 20:00 - 22:00
Drude Markussen - 2 timer
Varmestua  
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 22:00
Hanne Kofstadmoen - 1 time
Klubbhuset  
Man 4 Nov
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Tor 7 Nov
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Man 11 Nov
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 18 Nov
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 25 Nov
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 2 Des
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 9 Des
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 16 Des
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 6 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 13 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 20 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 27 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 3 Feb 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 10 Feb 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 17 Feb 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 24 Feb 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 2 Mar 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 9 Mar 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 16 Mar 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 23 Mar 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 30 Mar 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 6 Apr 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 13 Apr 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 27 Apr 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 4 Mai 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Man 11 Mai 2020
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset   Trening basket G15
Tor 29 Okt 2020
kl 17:00 - 21:00
Drude Markussen - 4 timer
Klubbhuset  
Tor 29 Okt 2020
kl 21:00 - 22:00
Drude Markussen - 1 time
Klubbhuset  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lommedalen håndball j 06
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:30 - 21:30
1 time - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
Trening basket G15   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Margit Fonbæk
Varmestua  
Spiller-/foreldremøte.   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - Espen Strand
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lommedalen håndball j 06
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
trening basket G15   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 18:00 - 21:00
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Roger Rake
Klubbhuset  
EMS Cup Møte   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Harald Grevskott
Klubbhuset  
Spillermøte LIL basket G06-07   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
Haugsåsen huseierforeningHåkon Dahl92208328   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Rune Norland Johnsen
Varmestua  
Foreldremøte, U14/U16, Lil Alpint   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lommedalen håndball j 06
Klubbhuset  
For styrketrening før trening   Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 20:30
1 time - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
trening for basket G15   Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Roger Rake
Varmestua  
Alpin- og Heisstyre Møte   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Yoga   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Erik Benjaminsen
Klubbhuset  
Blaatimen.   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Ulrik Lindholm
Klubbhuset  
Spillermøte VB LIL/Jardar J15   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Lommedalens IL - langrennsgruppa
Klubbhuset  
Utøver, foreldre og trener møte med 13-16 års…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Gustav Annerløv
Varmestua  
Langrenn 2008 pizzakveld   Les mer  
Tor 22 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Elin Westerheim
Klubbhuset  
Foreldremøte G6   Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:30 - 21:30
Yoga - Christine Trulsrud - 3 timer
Varmestua  
Yoga   Les mer  
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Liv Ranes
Klubbhuset  
Foreldremøte basket   Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Bror Just Andersen
Klubbhuset  
Styremøte for LIL Basket   Les mer  
Ons 14 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Kim Dahl
Klubbhuset  
Trenermøte   Les mer  
Tor 8 Aug
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Ulrik Lindholm
Klubbhuset  
VB-LIL/Jardar J15 trenermøte   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Reidunn Rake
Klubbhuset  
10 klasse avslutning   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 20:00
Bente Michaelsen - 3 timer
Varmestua  
10klasse avslutning   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 21:00 - 22:00
1 time - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Erik Myhre
Varmestua  
Sommeravslutning J10L   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Cathrine Johannessen og Irene Jansson
Klubbhuset  
Skoleavslutnng booket 3 kvelder. Hør hva de skal…   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 19:00 - 20:00
1 time - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 20:30 - 21:30
1 time - Elin Westerheim
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Heidi Lørstad
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Hanne Kofstadmoen
Klubbhuset  
Sommeravslutning fotball G-07.   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
Bursdag Kristin Fjæra Eng   Les mer  
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Harald Grevskott
Klubbhuset  
Basket sesongavslutninger G06-07 og J07   Les mer  
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
Bursdag Kristin Fjæra Eng   Les mer  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Jan Hjelle
Varmestua  
Avslutning alpin   Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Reidunn Rake
Varmestua  
For Jeanette Lindberg   Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Jeanette Lindberg
Varmestua  
Ønsker også utvask   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Vibeke Teigre
Klubbhuset  
Bursdag for to gutter som blir 9 år.   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Reidunn Rake
Varmestua  
Lommedalen Opp   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Harald Grevskott
Klubbhuset  
Foreldremøte Basket G06-07   Les mer  
Tir 21 Mai
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Ulrik Lindholm
Varmestua  
Spillermøte VB LIL/Jardar J04 Håndball   Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Eli Braathen
Klubbhuset  
Toopaas og Haug fra kl 15.   Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:30 - 20:30
1 time - Reidunn Rake
Varmestua  
Lommedalen OPP   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Hanne Lerstang
Varmestua  
J04 håndball skal ha sosial sammenkomst!   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Styremøte/gruppestyremøte
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Jan Hjelle
Varmestua  
Sesongavslutning 2008-2010 alpin   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Janecke Sørem Torp
Varmestua  
Møte Lommedalstunet sameie   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Reidunn Rake
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Truls Mortensen
Varmestua  
Vi skal ha barmarkssamling og foredrag for U14…   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset  
LIL FYA - Klubbdommerkurs 1   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Sølvi Gunnes
Varmestua  
Bursdag   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Ulrik Lindholm
Klubbhuset  
Spillermøte VBLIL/Jardar J04   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Carl Jansson
Klubbhuset  
Klubbdommerkurs for G2006   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Snorre Eide
Varmestua  
#Anne50   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Myhrum
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Elin Hetland
Klubbhuset  
Fellestrening og kvelds/sosial samling sammen med…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Reidunn Rake
Varmestua  
G03   Les mer  
Man 29 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Kjersti Sorteberglien
Varmestua  
Foreldremøte fotball J2009H   Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
G02   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Runa Flugstad
Klubbhuset  
Dommerkurs 5ér og Kick-Off for dommere   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 21:00 - 22:00
1 time - Trulsrudmarka A4 att Ole Tryggestad
Klubbhuset  
Generalforsamling Trulsrudmarka A4 Grendelag   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - LIL J06 Fotball
Klubbhuset  
kick off sesongstart Jenter 06 Fotball   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - LIL J2006 Fotball
Klubbhuset  
1 time ektra vedrørende vårt kick off…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Ulrik Lindholm
Klubbhuset  
Foreldremøte Lommedalen Håndball J04   Les mer  
Man 8 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 19:30 - 21:30
Møte håndball
Lommedalens IL  
Møte med håndballgruppe   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Dyveke Eckbo
Klubbhuset  
Foreldremøte FYA barn født 2012   Les mer  
Man 1 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 28 Mar
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Reidunn Rake
Klubbhuset  
Årsmøte   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 21:00 - 22:00
1 time - Kjetil Myrseth
Klubbhuset  
Foreldremøte Gutter 2007 Anna Krefting Skole   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 20:00 - 21:00
1 time - Jan Hjelle
Klubbhuset  
Foreldremøte G2009 Fotball   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Jenter håndball 2002 arrangement
Klubbhuset  
Trenger kafeterian fra 18:00 til 22:00   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Anders Anker-Rasch
Klubbhuset  
Lommedalen Vel årsmøte   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Hanne Hemminghytt
Klubbhuset  
Foreldremøte G07L   Les mer  
Man 25 Mar
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 21 Mar
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 20:00 - 21:00
1 time - Britt Torunn Hove
Klubbhuset  
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 18:30 - 20:30
2 timer - Kim Dahl
Varmestua  
Trenermøte LIL J2009   Les mer  
Levert av IdrettenOnline