Ole Tom Ulevåg

Ole Tom Ulevåg

LOMMEDALEN HÅNDBALL SESONGEN 2017/2018 TRENERE OG LAGLEDERE

Postet av Ole Tom Ulevåg den 10. Jan 2018

Lag og verv

Navn

Tlfnr

E-post

J og G10 (7 år)

Trener

Hilde Røise Myhre

901 54 079

hilde.roise.myhre@online.no

Hjelpetrener

Lea Borg Diesen

92411407

Lea.diesen@gmail.com

Hjelpetrener

Elise Gusgaard

91120217

Elise@gusgaard.com

Lagleder

Drude Markussen Eik

41689941

Drude.MarkussenEik@pfizer.com

J09 (8 år)

Trener

Hilde Skomakerstuen

907 30 549

hilde@echas.no

Lagleder

Elin Hetlad

920 84 368

Elin.Hetland@amesto.no

G09 (8 år)

Trener

Jon Gundersrud

959 37 253

jon.gundersrud@gmail.com

Lagleder

Bjørn Carlin

91552005

twincarlin@gmail.com

J07 (10 år)

Trener

Elisabeth Hjelle

976 76 442

elisabeth.hjelle@baerum.kommune.no

Hjelpetrener

Olivia Skarnes

47397777

oliviaskarnes@gmail.com

Hjelpetrener

Kaia Breili Davidsen

95466898

kaiabd@hotmail.no

Lagleder

Jostein Steene-Johannesssen

402 28 463

jostein.steene-johannessen@nih.no

G07 (10 år)

Trener

Ida Sodeland Lie

970 82 079

ida.sodeland.lie@gmail.com

Trener

Hilde Røise Myhre

901 54 079

hilde.roise.myhre@online.no

Lagleder

Line Blixt

971 57 818

blixtline@gmail.com

J06 (11 år)

Trener

Hilde Bruås

930 46 111

hilde@bruaas.com

Hjelpetrener

Ole Vågårøy

98641609

ole.vagaroy@gmail.com

Hjelpetrener

Mari Hove Bjerge

970 16 301

mari.bjerge@gmail.com

Hjelpetrener

Julie Persson Ulstein

918 94 849

julie.ulstein02@gmail.com

Lagleder

Ole Tom Ulevåg

952 66 337

oletom_ulevaag@hotmail.com

G06 (11 år)

Trener

Kristin Braathen

926 01 977

kristin.braathen@baerum.kommune.no

Hjelpetrener

Jørgen Johannessen

954 98 101

johannessenjrgen@gmail.com

Lagleder

Cathrine Johannessen

995 36 972

cathrine.johannessen@mundipharma.no

J05 (12 år)

Trener

Magne Svenning

928 08 654

msvenning@gmail.com

Trener

Janne Bakke Vik

92846304

jannebv@online.no

Hjelpetrener

Ingrid Brokstad

941 75 556

Ingrid.brokstad@gmail.com

Hjelpetrener

Ingvild Vartdal Sund

960 46 506

ingvildvartdalsund@gmail.com

Lagleder

Haaken Christensen

99797600

christensen.hjemme@gmail.com

J04 (13 år)

Trener

Odd Arne Marsteinstredet

414 24 312

omarsteinstredet@gmail.com

Hjelpetrener

Britt Torunn Hove

952 81 351

britt.torunn.hove@gmail.com

Hjelpetrener

Christin Jørgensen

951 71 371

cvj@live.no

Lagleder

Jan Hjelle

992 60 331

Jan.Hjelle@kmd.dep.no

J02 (15 år)

Trener

Odd Arne Marsteinstredet

414 24 312

omarsteinstredet@gmail.com

Hjelpetrener

Britt Torunn Hove

952 81 351

britt.torunn.hove@gmail.com

Hjelpetrener

Jørgen Gusgaard

928 25 383

jorgen.gusgaard@gusgaard.com

Lagleder

Britt Torunn Hove

952 81 351

britt.torunn.hove@gmail.com

Lagleder

Ellen Dahl

924 58 737

ellen@ellemellen.no

J01 (16 år)

Trener

Markus Rossavik Svendsson

95754952

markus.s.s.rossavik@gmail.com

Hjelpetrener

Arvid Davidsen

924 82 220

arviddav@online.no

Lagleder

Jon Lillehagen

924 51 159

jlillehagen@gmail.com

KS

Trener

Espen Andersen

992 25 517

espen@enjoysport.no

Lagleder

Tonje Grøndahl

930 32 900

tonjegro@online.no




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc