Administrasjon


Reidunn Rake

Idrettskonsulent

- Kosthold & ernæring

- Medlems-og treningsavgifter

- Fond og legat

reidunn@lil.no - 97717965

Kåre Brandvik

Vaktmester

- Vedlikeholde anlegg

- Banemester

kbrandvik@lil.no - 97682676

Lommedalen Skisenter


Aktiviteter


Gabriella Holsten

Innhold, bredde, aktivitet og utvikling

- Breddeidrett og kultur

- Skileik

- Ungdomsutvalget

- Allidrett

- Innholdsprodusent

gabriella@lil.no - 41456982

Mats L. Sjuve

OverSkogogHei ansvarlig

- Ansvarlig for tilbudet, OverSkogogHei.

mats.sjuve@lil.no - 93622053

Fotballavdelingen


Erik Benjaminsen

Sportslig leder fotball

- Fotballakademi

- Fotball camper- og skoler

- Regnskapsassistent

erik@lil.no - 41320214

Waqas Afgan

Jentefotballansvarlig

- Hovedtrener J17-J19

- Hovedtrener G06

- Hovedtrener J09

- Fotballakademi

- Årgangsansvarlig 11-12 år

waqas@lil.no - 99354907

Massimo Miotto

Trener

- Hovedtrener G19

- Assistent G06

- Assistent J17-J19

- Fotballakademi

- Årgangsansvarlig 6-8 år

massimo@lil.no - 90924926

Azad Mohammadi

Trener

- Hovedtrener G08 og G09

- Assistent J17-J19

- Assistent A-lag

- Fotballakademi

- Årgangsansvarlig 9-10 år

azad@lil.no - 932 15 171

Håndballavdelingen


Linda Lynaas Wulff

Idrettskonsulent

linda@lil.no

- 99624399