Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 10. okt
18:00 - 19:00
Stig Hellerud - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Lagledermøte basket
Man. 10. okt
19:00 - 20:00
Stig Hellerud - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Basketgruppen
Man. 10. okt
19:00 - 23:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Man. 10. okt
20:00 - 21:00
Stig Hellerud - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Tir. 11. okt
16:00 - 18:00
frank - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Møte med J-jr
Tir. 11. okt
17:00 - 21:00
gabriella holsten - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Tir. 11. okt
19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
Bærum sportsfiske
Ons. 12. okt
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 12. okt
18:00 - 21:00
J/G2009 - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Tor. 13. okt
19:30 - 20:30
Linda Lynaas Wulff - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Man. 17. okt
17:00 - 18:00
Cecilie Carlsen - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Foreldremøte for g2011 (håndball)
Tir. 18. okt
18:30 - 19:30
Linda Lynaas Wulff - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Tor. 20. okt
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Dommer kurs, Shoresh
Tor. 20. okt
19:00 - 22:00
Trond Schjander-Opsahl - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Sesongavslutning G19
Man. 24. okt
16:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Man. 24. okt
20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Tir. 25. okt
16:00 - 18:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Tir. 25. okt
18:30 - 19:30
Linda Lynaas Wulff - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Tir. 25. okt
19:30 - 21:30
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Ons. 26. okt
16:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Ons. 26. okt
18:00 - 21:00
Tor Christian Høgetveit - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Avslutning G2011 L
Ons. 26. okt
20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Man. 31. okt
17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Halloween, Pernille Hundsbedt
Man. 31. okt
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Halloween Kåre Slåtten
Tir. 1. nov
18:00 - 21:00
Steinar paulsen - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Tir. 1. nov
19:00 - 21:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Ons. 2. nov
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Man. 7. nov
18:00 - 21:00
Steinar paulsen - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Tor. 17. nov
17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
FYA -fest
Tor. 17. nov
21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
FYA
Man. 5. des
19:00 - 20:00
Stig Hellerud - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Basketgruppen
Ons. 7. des
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 4. jan 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 1. feb 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 1. mar 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 12. apr 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 3. mai 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Ons. 7. jun 2023
17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 3. okt
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Liv Enersen Normann - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Damegruppas årsmøte   Les mer  
Tor. 29. sep
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tir. 27. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 26. sep
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 26. sep
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Espen Strand - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Man. 26. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 22. sep
20:30 - 21:30
kl 20:30 - 21:30
Ole Reistad - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 22. sep
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Espen Strand - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Jonas Røstad - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Jenter junior   Les mer  
Ons. 21. sep
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Reidunn Rake - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Barnebursdag   Les mer  
Ons. 21. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Barnebursdag   Les mer  
Tir. 20. sep
20:30 - 21:30
kl 20:30 - 21:30
Elin Hetland - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte J2009   Les mer  
Tir. 20. sep
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Man. 19. sep
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Enestående familier   Les mer  
Man. 19. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Enestående familier   Les mer  
Tor. 15. sep
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 15. sep
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Karine Kampesæter - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte G2012   Les mer  
Ons. 14. sep
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Karine Kampesæter - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte G2012   Les mer  
Ons. 14. sep
19:00 - 23:00
kl 19:00 - 23:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions   Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tir. 13. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Guro Qvist - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 12. sep
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Torger Stubberud - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Foreldremøte håndball g2010   Les mer  
Tor. 8. sep
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Ole Reistad - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 8. sep
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Drude - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Evalueringsmøte etter Pocket Valley cup   Les mer  
Ons. 7. sep
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
gabriella holsten - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
UNGDOMSUTVALG møte med ungdommer Marianne og…   Les mer  
Ons. 7. sep
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions   Les mer  
Tir. 6. sep
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Foreldremøte J2010 håndball   Les mer  
Tir. 6. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Reistad - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 5. sep
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Enestående familier   Les mer  
Man. 5. sep
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Line Hveem - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Detter er et foreldremøte som mine to lagleder…   Les mer  
Man. 5. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Enestående familier   Les mer  
Tor. 1. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
J2011 - Foreldremøte - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Ons. 31. aug
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Ole Reistad - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Erik Benjaminsen - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Møte Allidrett   Les mer  
Man. 29. aug
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Reidunn Rake - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Lene Bull   Les mer  
Man. 29. aug
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Lene Bull   Les mer  
Ons. 24. aug
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Jonas Røstad - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Håndball   Les mer  
Ons. 24. aug
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Haakon Lømo - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte for J2010/2011 i forbindelse med…   Les mer  
Tir. 23. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Christopher Kiønig - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tir. 23. aug
18:00 - 18:30
kl 18:00 - 18:30
Massimo Miotto - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Team meeting   Les mer  
Man. 22. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Line Hveem - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Christopher Kiønig - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte basket   Les mer  
Tor. 18. aug
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Ole Reistad - 1 time
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 18. aug
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Espen Strand - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Reistad - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 17. aug
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Drude - 1 time
Klubbhus (Helset)  
trenermøte J2010 håndballen   Les mer  
Man. 15. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Stig Hellerud - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Styremøte basket.   Les mer  
Man. 1. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Stig Hellerud - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Basketgruppen   Les mer  
Tor. 30. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Lommedalstunet sameie   Les mer  
Man. 20. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 16. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Reidunn Rake - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
10.klasse avslutning   Les mer  
Tor. 16. jun
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
10.klasse avslutning   Les mer  
Ons. 15. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Styremøte - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Ons. 15. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte/video G15/16   Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions   Les mer  
Ons. 15. jun
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Besøk av Kilde - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Reidunn Rake - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Kampekleiva veilag   Les mer  
Tir. 14. jun
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Susanne Moen - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
sommeravslutning for J/G 2015 fotball Helset   Les mer  
Man. 13. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 13. jun
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Line Hveem - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Hei har avt med Harald Grevskott at vi kan ha…   Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Man. 13. jun
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Drude - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Cup forberedelser   Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Ole Reistad - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Drude - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Cupmøte   Les mer  
Tir. 7. jun
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Susanne Moen - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Sommeravslutning for LIL J/G 2015 Fotball…   Les mer  
Tir. 7. jun
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Drude - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Cup forberedelser   Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 2. jun
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
VB LIL Håndball Jenter 2012/2013 - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Sosial sammenkomst VB LIL Håndball Jenter…   Les mer  
Ons. 1. jun
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 1. jun
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tir. 31. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Styremøte - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tir. 31. mai
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Hjertestarter   Les mer  
Man. 30. mai
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Line Blixt - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Håndballdommerkurs   Les mer  
Man. 30. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 25. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:30 - 18:00
kl 17:30 - 18:00
Reidunn Rake - 30 min.
Klubbhus (Helset)  
Waqas   Les mer  
Ons. 25. mai
17:00 - 17:30
kl 17:00 - 17:30
Reidunn Rake - 30 min.
Klubbhus (Helset)  
Waqas   Les mer  
Tir. 24. mai
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Espen Strand - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tir. 24. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Reidunn Rake - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
JG2011   Les mer  
Tir. 24. mai
16:00 - 19:00
kl 16:00 - 19:00
Cecilie Carlsen - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Gutter 2011 og jenter 2011   Les mer  
Tir. 24. mai
00:00 - 00:30
kl 00:00 - 00:30
Reidunn Rake - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Cecilie Carlsen   Les mer  
Tir. 24. mai
00:00 - 00:30
kl 00:00 - 00:30
Reidunn Rake - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Cecilie Carlsen, GJ2011   Les mer  
Man. 23. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
cupmøte   Les mer  
Man. 23. mai
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Line Blixt - 1 time
Klubbhus (Helset)  
Håndballdommerkurs   Les mer  
Man. 23. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Styremøte - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 23. mai
17:00 - 17:45
kl 17:00 - 17:45
Line Blixt - 45 min.
Klubbhus (Helset)  
Håndballdommerkurs   Les mer  
Ons. 18. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Espen Strand - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Man. 16. mai
20:00 - 23:00
kl 20:00 - 23:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
Bærums Verk musikklag   Les mer  
Man. 16. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Man. 16. mai
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
17.mai komiteen   Les mer  
Man. 16. mai
00:00 - 03:00
kl 00:00 - 03:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
Bærums Verk korps   Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Reistad - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 11. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tir. 10. mai
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
Bærum Sportsfiske   Les mer  
Tir. 10. mai
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 5. mai
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Harald Grevskott - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Styremøte LIL basket   Les mer  
Tor. 5. mai
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Terje Andersen, G jr - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 4. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Cupmøte Pocket Valley cup   Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions   Les mer  
Tir. 3. mai
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Harald Grevskott - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Forlenget styremøte.   Les mer  
Tir. 3. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tir. 3. mai
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Nina Piro - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte/sosialt arrangement for G2010L   Les mer  
Man. 2. mai
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 28. apr
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Stian André Kuznetsoff - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Vårkurs/kick-off for klubbdommere 2022.   Les mer  
Tor. 28. apr
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Hanne Hemminghytt - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 27. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hanne Hemminghytt - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
G09, mat før tulipansalg   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Jonas Røstad - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Håndballgruppa   Les mer  
Ons. 27. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Reidunn Rake - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
G09   Les mer  
Tir. 26. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
Helsethagen huseierforening   Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Marita Bjørklund - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Generalforsamling Huseierforeningen Trulsrudmarka   Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 19:00
kl 18:30 - 19:00
Reidunn Rake - 30 min.
Klubbhus (Helset)  
Helsethagen huseierforening   Les mer  
Man. 25. apr
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Reidunn Rake - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte   Les mer  
Man. 25. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Tor. 21. apr
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Espen Strand - 1 time
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 21. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hanne Hemminghytt - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte G09   Les mer  
Tor. 21. apr
00:00 - 03:00
kl 00:00 - 03:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:30 - 21:30
kl 20:30 - 21:30
Espen Strand - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Drude - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Pocket Valley Cup møte   Les mer  
Ons. 20. apr
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Harald Grevskott - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Spiller- og foreldremøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 20. apr
19:00 - 19:30
kl 19:00 - 19:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16   Les mer  
Ons. 20. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Toril Sleteng Martinsen - 2 timer
Klubbhus (Helset)  
Foreldremøte J14   Les mer  
Ons. 20. apr
17:00 - 17:30
kl 17:00 - 17:30
Harald Grevskott - 30 min.
Klubbhus (Lommedalen)  
Spillermøte basket G15/16.   Les mer  
Tir. 19. apr
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Shanta Seereeram - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte fotball J10L   Les mer  
Tir. 19. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Lynaas Wulff - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Man. 18. apr
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lene Bull   Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Toril Sleteng-Martinsen, J2007/2008 Håndball - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
  Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Dommerkurs   Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Linda Lynaas Wulff - 1 time
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Reidunn Rake - 3 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
dommerkurs   Les mer  
Tor. 7. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Hanne Hemminghytt - 1 time
Klubbhus (Lommedalen)  
Foreldremøte G09   Les mer  
Tor. 7. apr
16:00 - 19:00
kl 16:00 - 19:00
Linda Lynaas Wulff - 3 timer
Klubbhus (Helset)  
  Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Marianne S. Tyrén - 2 timer
Klubbhus (Lommedalen)  
Lommedalen langrenn 2012-gjengen. Avslutning for…   Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Reidunn Rake - 4 timer
Klubbhus (Helset)  
Lions   Les mer